Recenze

Vašich ohlasů si velmi vážím

Ještě jednou moc děkujeme panu Večeřovi za úžasnou produkci v náš svatební den. Perfektní domluva na ozvučení obřadu, cenné rady při plánování, asistence po celý den až do brzkých ranních hodin. My i hosté jsme ocenili příjemné vystupování a široký repertoár oblíbených skladeb, které nám zajistilo zábavu a skvělou atmosféru s plným tanečním parketem až do konce akce. Za nás spokojenost na 100%, Lucka a Ondra Šmídkovi :)

Jméno Příjmení

Lucie Šmídková

Pana Večeřu jsme si vybrali na naši svatbu a musíme říct, že naší volby ani trochu nelitujeme. Příjemný, ochotný, skvělá domluva. Díky němu nebyl taneční parket prázdný a všichni se skvěle bavili a to až do brzkých ranních hodin. A jako třešnička - zaslal nám i pár fotek a videí z parketu. Ještě jednou moc děkujeme! Novomanželé Bátorovi :-)

Jméno Příjmení

Darina Bátorová

Se svatebním DJ jsme byli nadšení! Takto bezvadnou komunikaci a vstřícnost každý před svatbou ocení 😊 Na informativní schůzce jsme dostali všechny informace, dohodli jsme se jak zvládnout ozvučit jak venkovní terasu, tak vnitřní prostory po 22. hodině, aby nebyla dlouhá pauza. Písničku na první tanec jsme měnili dvakrát, i přesto bylo vše správně nachystané. Děkujeme nejen za skvělou hudbu, ale i za úžasnou atmosféru, která panovala při moderování zábavy a v průběhu celého večera!

Jméno Příjmení

Jakub Bednařík

Pan Večeřa nám hrál nedávno na svatbě a byli jsme moc spokojeni. Dostali jsme i dobré recenze od hostů, že to byl konečně DJ co hrál opravdu všechno. Děkujeme moc a budeme doporučovat dále.

Jméno Příjmení

Denisa Viklická

Děkujeme za skvělý hudební doprovod naší svatby včetně obřadu. Výběr hudby byl vynikající. Byli jsme spokojení s profesionálním jednáním i s celkovou ochotou a komunikací. Mnohokrát díky.

Jméno Příjmení

Michal Novotný

služeb pana Večeři jsme využili při naší svatbě a můžeme jenom doporučit, skvělá příprava, profesionální přístup bez jediné chyby a skvělý večírek, takže nikdo nezůstal sedět :)

Jméno Příjmení

Ondřej Plaček