Recenze

Vašich ohlasů si velmi vážím

Pana Večeřu jsme si vybrali na naši svatbu a musíme říct, že naší volby ani trochu nelitujeme. Příjemný, ochotný, skvělá domluva. Díky němu nebyl taneční parket prázdný a všichni se skvěle bavili a to až do brzkých ranních hodin. A jako třešnička - zaslal nám i pár fotek a videí z parketu. Ještě jednou moc děkujeme! :-)

Jméno Příjmení

Novomanželé Bátorovi

Pan Jaroslav Večera zajišťoval ozvučení našeho svatebního obřadu a dále výborně hrál na naší svatbě v Nemojanském mlýně. Jednalo se o velmi profesionální výkon, vše bylo pečlivě připraveno. Jeho práce nemalým dílem přispěla k velmi vydařené svatbě.

Jméno Příjmení

Manželé Koneční

Děkujeme za skvělý hudební doprovod naší svatby včetně obřadu. Výběr hudby byl vynikající. Byli jsme spokojení s profesionálním jednáním i s celkovou ochotou a komunikací. Mnohokrát díky.

Jméno Příjmení

Michal Novotný

Děkujeme za ozvučení obřadu i následné zábavy na naší svatbě. Vše bylo perfektní a můžeme vás jen doporučit. 

Jméno Příjmení

Manželé Bílkovy

S panem Večeřou jsme byli velmi spokojeni - a to od prvního kontaktu až po rozloučení na svatbě. V průběhu večera nám pan Večeřa zahrál všechny písničky, které jsme si přáli a plnil přání našich hostů. Super reagoval na atmosféru na tanečním parketu a přizpůsoboval výběr hudby tak, aby se lidé co nejvíc bavili.Nemáme vůbec co vytknout a můžeme jen doporučit. A tímto také děkujeme:)

Jméno Příjmení

Mirka a Lukáš Rakušanovy

Moc děkujeme za hudební produkci na naší svatbě. Doporučujeme - příjemné jednání i domluva. Byli jsme velmi spokojeni.

Jméno Příjmení

Manželé Folberovi - Brno

Nejen za sebe, ale i za ostatní svatebčany chceme upřímně poděkovat za skvělou atmosféru na naší svatbě a tuto velice příjemnou dvojici můžeme jen doporučit.

Jméno Příjmení

Manželé Prudilovy

Dobrý den mladý pane, mooooc vám ještě jednou chceme poděkovat za Vaši práci, hrál jste perfektně!! Ať se vám daří, hodně štěstí ve všem i ve vztahu s vaší přítelkyní a ať se daří i jí ve fotografování. 

Jméno Příjmení

Katka A Zbyněk

Přeji pěkný den.

To co jste včera dokázal byla párty na vysoké úrovni :-) Nešlo opustit taneční parket, jsme moc spokojení a děkujeme.

Jméno Příjmení

Ustohalovi