Reference

Vašich ohlasů si velmi vážím

Manželé Ustohalovi


Přeji pěkný den,

To co jste včera dokázal byla párty na vysoké úrovni :-) Nešlo opustit taneční parket, jsme moc spokojení a děkujeme.

Manželé Hlubínkovi


Děkujeme velice za krásný obřad i následnou zábavu. Tak dobré ozvučení na Kaskádě ještě neměli podle slov pana manažera. Hrál jste krásně a energicky. Velice doporučuji, moc příjemné jednání a s ničím nebyl problém.

Dana a Tomáš Herovi


Velice ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se zúčastnili našeho svatebního dne a zvláště ráda bych poděkovala svému realizačnímu týmu, který se celý den staral o naše pohodlí, jmenovitě Dj Jaroslavu Večeřovi za profesionální přístup, krásnou atmosféru a dokonalé nazvučení našeho svatebního obřadu.

Mazlová Veronika


Dobrý den, jen prosím přijměte naše poděkování, za super hudební doprovod na naší svatbě. Bylo to moc krásné.

Manželé Koneční


Pan Jaroslav Večera zajišťoval ozvučení našeho svatebního obřadu a dále výborně hrál na naší svatbě v Nemojanském mlýně. Jednalo se o velmi profesionální výkon, vše bylo pečlivě připraveno. Jeho práce nemalým dílem přispěla k velmi vydařené svatbě.

Manželé Folberovi - Brno


Moc děkujeme za hudební produkci na naší svatbě. Doporučujeme - příjemné jednání i domluva. Byli jsme velmi spokojeni :)

ing.Sandra Krupičková Bojanovská


S panem Večeřou jsme byli velmi spokojeni, s hudební produkcí, i se všemi věcmi okolo - pomáhal i při focení:-). Nemám výhrady a mohu jen doporučit.

Petr a Lucie


My Vám chceme poděkovat ze začátku za úžasnou trpělivost.

Dále moc děkujeme za skvělé ozvučení a světla, byly jsme velice spokojeni I výběr hudby skvělý!!! Bylo to krásný večer.

Manželé Bílkovi


Děkujeme za ozvučení obřadu i následné zábavy na naší svatbě. Vše bylo perfektní a můžeme vás jen doporučit.

Mirka a Lukáš Rakušanovi


S panem Večeřou jsme byli velmi spokojeni - a to od prvního kontaktu až po rozloučení na svatbě. V průběhu večera nám pan Večeřa zahrál všechny písničky, které jsme si přáli a plnil přání našich hostů. Super reagoval na atmosféru na tanečním parketu a přizpůsoboval výběr hudby tak, aby se lidé co nejvíc bavili.Nemáme vůbec co vytknout a můžeme jen doporučit. A tímto také děkujeme:)

Katka a Zbyněk


Dobrý den mladý pane, mooooc vám ještě jednou chceme poděkovat za Vaši práci, hrál jste perfektně!! Ať se vám daří, hodně štěstí ve všem i ve vztahu s vaší přítelkyní a ať se daří i jí ve fotografování.

Manželé Prudilovi


Nejen za sebe, ale i za ostatní svatebčany chceme upřímně poděkovat za skvělou atmosféru na naší svatbě a tuto velice příjemnou dvojici můžeme jen doporučit.