Reference

Poděkování od klientů

Vašich ohlasů si velmi vážím

Přeji pěkný den,

To co jste včera dokázal byla párty na vysoké úrovni :-) Nešlo opustit taneční parket, jsme moc spokojení a děkujeme.

Manželé Ustohalovi - 30.6.2017 Kadlcův Mlýn.

 

Pan Jaroslav Večera zajišťoval ozvučení našeho svatebního obřadu a dále výborně hrál na naší svatbě v Nemojanském mlýně. Jednalo se o velmi profesionální výkon, vše bylo pečlivě připraveno. Jeho práce nemalým dílem  přispěla k velmi vydařené svatbě. 

Děkujeme, manželé Koneční Vyškov.

 

Děkujeme za ozvučení obřadu i následné zábavy na naší svatbě. Vše bylo perfektní a můžeme vás jen doporučit. 

Manželé Bílkovi.

 

Děkujeme velice za krásný obřad i následnou zábavu. Tak dobré ozvučení na Kaskádě ještě neměli podle slov pana manažera. Hrál jste krásně a energicky. Velice doporučuji, moc příjemné jednání a s ničím nebyl problém, 

novomanželé Hubinkovi.

 

Moc děkujeme za hudební produkci na naší svatbě. Doporučujeme - příjemné jednání i domluva. Byli jsme velmi spokojeni :) 

Novomanželé Folberovi, Brno.

 

S panem Večeřou jsme byli velmi spokojeni – a to od prvního kontaktu až po rozloučení na svatbě. Při prvním emailovém kontaktu jsme dostali spoustu vyčerpávajících informací, dohodli jsme si osobní schůzku a doprobrali ještě další detaily, které nás zajímali. Pan Večeřa se přizpůsobil našim časovým možnostem a ochotně nám všechno vysvětlil. Schůzka s ním byla příjemná a pohodová. Vlastní produkce na místě byla skvělá bez jakýchkoli problémů. Během odpoledne hrál jen jemné příjemné podkreslení, potom okomentoval první svatební tanec i další akce (např. házení kytky). V průběhu večera nám pan Večeřa zahrál všechny písničky, které jsme si přáli a plnil přání našich hostů. Super reagoval na atmosféru na tanečním parketu a přizpůsoboval výběr hudby tak, aby se lidé co nejvíc bavili. Ve svatebním sále zůstal společně s obsluhou z hotelu jako poslední a hrál dokud jsme se nedohodli na ukončení, a to i když už šli svatební hosté domů nebo spát a venku zůstalo jen pár vytrvalců. Nemáme vůbec co vytknout a můžeme jen doporučit. A tímto také děkujeme:)

Mirka a Lukáš Rakušanovi

 

Velice ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se zúčastnili našeho svatebního dne a zvláště ráda bych poděkovala svému realizačnímu týmu, který se celý den staral o naše pohodlí, jmenovitě Dj Jaroslavu Večeřovi za profesionální přístup, krásnou atmosféru a dokonalé nazvučení našeho svatebního obřadu. 

Dana a Tomáš Herovi.

 

S panem Večeřou jsme byli velmi spokojeni, s hudební produkcí, i se všemi věcmi okolo - pomáhal i při focení:-). Nemám výhrady a mohu jen doporučit. 

S pozdravem Ing. Sandra Krupičková Bojanovská

 

Dobrý den mladý pane, mooooc vám ještě jednou chceme poděkovat za Vaši práci, hrál jste perfektně!! Ať se vám daří, hodně štěstí ve všem i ve vztahu s vaší přítelkyní a ať se daří i jí ve fotografování. 

Katka a Zbyněk.

 

Dobrý den, jen prosím přijměte naše poděkování, za super hudební doprovod na naší svatbě. Bylo to moc krásné. 

příjemný den Mazlová Veronika.

 

My Vám chceme poděkovat ze začátku za úžasnou trpělivost.

Dále moc děkujeme za skvělé ozvučení a světla, byly jsme velice spokojeni I výběr hudby skvělý!!! Bylo to krásný večer.

Děkujeme Petr & Lucie

 

My vám také děkujeme za výborný doprovod naseho večera a za výborne odvedenou profesionalni praci.

Mějte se, Manželé Bencovi

 

Od prvního kontaktu jsme byli s DJem Jaroslavem Večeřou velice spokojeni. Využili jsme jeho nabídky na balíček DJ + Fotografka. Na osobní schůzce nám pan Večeřa a slečna Wagnerová vše vysvětli, a domluvili jsme se na podrobnostech. Na svatbě jsme měli spoustu dětí a velice jsme ocenili, že v době, kdy se zábava teprve začínala rozjíždět, hrál písničky pro děti, které si opravdu přišly na své. Jakmile na parketu převládli svatebčané, DJ velice pružně a pohotově reagoval na jejich rozpoložení, čímž navodil naprosto dokonalou atmosféru, zábavu a celý večer plný taneční parket. Za vše hovoří nejedny protancované boty 

J.

 

Nejen za sebe, ale i za ostatní svatebčany chceme upřímně poděkovat za skvělou atmosféru na naší svatbě a tuto velice příjemnou dvojici můžeme jen doporučit.

Manželé Prudilovi

 

Zdravím a také děkujeme za super práci! Bylo to fajn a jsem rád, že zaznělo vše, co jsme zahrát chtěli. Díky Vaší hudbě to bylo tak roztančené ;)

Martin Šindler

 

Děkujeme panu Večeřovi za zajištění ozvučení obřadu a hudební produkce během odpolední až noční zábavy. Již po první vzájemné schůzce jsme měli o starost méně, neboť nás uklidnil jeho profesionální zaangažovaný přístup, který pak zopakoval v náš den. Vnímal atmosféru na tanečním parketu a pomáhal s další zábavou. Tímto mu děkujeme a doporučujeme. 

Manželé Csölleovi

 

Velmi děkujeme za úžasnou komunikaci před svatbou samotnou, veškerou hudební produkci na naší svatbě, která byla pro nás opravdu nezapomenutelná a pohádková..Skvělé provázení večerem, uvádění svatebních her a skvělý sympatický člověk :-) Takže doporučujeme na 100% všem lidem, kteří uvažují ať už na svatbu, či jinou akci o Dýdžejovi :-)

Manželé Novákovy

 

Už na první schůzce jsem věděla že nešlo vybrat lépe. Přesně odhadl a pochopil jakou hudbu a styl si přejeme a nic nebyl problém. Nároční svatebčané dali zabrat ale ani zde nesklamal. Krásná československá produkce pro mladší i starší ročníky rozbušila naše srdíčka. Právě díky němu byla svatba tak skvělá. Budeme doporučovat. Užili jsme si náš den se skvělou hutbou a balíček s fotografkou neměl chybu!

Manželé Sznapkovi

 

Moc děkujeme za úžesný doprovod na svatbě DJ výborně vyslihoval atmosféru, a podle toho hrál styly, na které se v danou chvíli nejvíce tancovalo. Písničky super a stejně tak domluva s panem DJem. Nemáme s manželkou co bychom vyčetli.

Díky Manželé Simandlovy